![](https://draismadynamo.nl/wp-content/uploads/image0-57.jpeg)
De spelers van Draisma Dynamo hebben Redbad Strikwerda het best denkbare cadeau gegeven voor zijn 57e verjaardag. Bij de start van de kampioenspoule trakteerden zij hun jarige coach op een overwinning. De verjaardagsvisite uit Sliedrecht werdzaterdagmiddag op een 3-0 nederlaag getrakteerd.
Aan het als vierde geëindigde Sliedrecht Sport deelde de nummer één van de reguliere competitie in de Draisma Dynamo Arena geen cadeautjes uit. Al kwam het startende zevental Jeroen Rauwerdink, Nico Manenschijn, Sjoerd Hoogendoorn, Maikel van Zeist, Wessel Blom, Freek de Weijer en libero Jeffrey Klok wel wat moeizaam op gang. Door eigen onnauwkeurigheden gaven ze Sliedrecht Sport tot 20-20 de illusie dat er wat te halen viel. Een tandje erbij in het slotdeel leverde Draisma Dynamo met 25-22 toch de setwinst op.
Hoogendoorn (13 punten), Rauwerdink (9) en Van Zeist (8) scoorden de meeste kersen op de verjaardagstaart voor hun coach.
![](https://draismadynamo.nl/wp-content/uploads/image3-15.jpeg)
Uit bij Active Living Orion kan Draisma Dynamo woensdagavond een volgende stap richting play-off finale zetten. De Doetinchemse landskampioen van 2019 startte de serie duels in de kampioenspoule – na een 0-2 voorsprong in sets – met een 3-2 nederlaag bij Amysoft Lycurgus.